Реквізити Благодійного фонду

На сторінці з реквізитами  Благодійного фонду Ivancrowdfunding ви можете знайти всю необхідну інформацію для пожертвування нашим проектам та ініціативам.
Наш фонд працює на користь спільноти та підтримує людей, які потребують допомоги.
Якщо ви хочете допомогти, то на цій сторінці ви знайдете реквізити, які вам знадобляться. Ми зробили все можливе, щоб зробити процес пожертвування максимально простим та зручним для вас. На нашій сторінці з реквізитами ви можете знайти інформацію про різні способи пожертвування, включаючи банківський переказ та онлайн-платежі.
Ви можете вибрати будь-який спосіб, який вам зручний, та зробити пожертвування в будь-який час. Зробивши пожертвування, ви допоможете нам розширювати нашу діяльність та підтримувати людей, які потребують допомоги.
Наш фонд підтримує проекти в різних галузях, таких як охорона здоров’я, освіта, соціальна підтримка та інші.
Завдяки вашій підтримці ми можемо зробити більше доброго та допомогти більшій кількості людей.
Якщо ви маєте будь-які питання про процес пожертвування, будь ласка, звертайтеся до нашої команди підтримки. Ми готові надати вам всю необхідну допомогу та відповісти на будь-які ваші запитання.
Дякуємо за вашу підтримку та внесок у розвиток нашого фонду та покращення життя людей, які потребують допомоги.
З вашою допомогою ми можемо змінити ситуацію.

Разом ми можемо зробити набагато більше!

WayForPay - платіжний сервіс

БО “БФ “ІВ’АН КРАУДФАНДІНГ”

FAQ'S

Спочатку вивчіть сайт організації, щоб зрозуміти, чим займається фонд, які проекти реалізує, скільки та які у нього благодійники. Наступний крок – це дзвінок до фонду телефоном. Так ви можете дізнатися, чи готові вас розглядати як партнера чи друга. Якщо ви хочете надати якусь послугу, а фонд не займається реальною роботою, то там і ваша послуга не буде потрібно. Переконайтеся, що фонд має необхідні статутні документи в наявності, і тоді можете довіряти такому фонду свої кошти.

Благодійні фонди постійно займаються певними соціальними проблемами, тому можуть пояснити якої допомоги і де потребують, і як допомога зробити так, щоб вона була максимально ефективною. Не завжди є можливість самому вивчити, наприклад, у якому дитячому будинку чогось не вистачає. І набагато корисніше буде, якщо на спрямовані вами 100 гривень фонд придбає до свята необхідні шкарпетки та рукавиці для дітей-сиріт, ніж якщо ви на цю суму купите солодощів, якими дитячі будинки найчастіше переповнені до свят.

Для початку здійсніть дзвінок до благодійного фонду. Потреби фонду постійно варіюються, залежно від запитів. Іноді з’являється потреба в таких елементарних речах, як одяг, взуття, дрібна техніка (фени, мобільні телефони, чайники, кип’ятильники, ті речі, яким у вашому будинку давно вже немає місця), найпростіші продуктові потреби і т.д. Здійснивши дзвінок, ви отримаєте необхідну інформацію від наших співробітників, і Ви зможете взяти участь у добрій справі. Також ви можете відстежувати свіжу інформацію на всіх доступних соціальних ресурсах нашого фонду.

Незважаючи на наш «юний вік», ми зібрали команду з молодих світлих розумів, які готові шукати цікаві сучасні рішення. Ми хочемо розширити межі нашої діяльності далеко за межі нашої країни та встановлюємо партнерські відносини з організаціями Євросоюзу, США, Канади та Китаю. Наша діяльність абсолютно зрозуміла та прозора, всі вичерпні звіти доступні на сайті. Звичайно, судять у справах, а не за красивими статтями та публікаціями, тому ми максимально надаємо фото-, відео-звіти на наших інтернет ресурсах.

У кожного бажаючого є вибір: зробити одноразовий внесок або зробити щомісячний внесок. Ми хотіли б, щоб кожне «добре серце» зробило вибір на користь щомісячного внеску, нехай це буде мінімальна сума, але постійна. Наприклад, ви хотіли внести 100 гривень, найкраще зробіть щомісячний внесок у сумі 8 гривень на 12 місяців. Це дає нам можливість планувати бюджет та витрати. Також ми розуміємо, що набагато легше виділити мінімальну суму, і при цьому вона буде не менш корисною. Ще одна важлива деталь – ви можете зробити або персональний внесок на конкретний випадок, або загальний внесок, у цьому випадку фонд самостійно розподілить ваш внесок за найбільш актуальними потребами. Будь-який внесок дуже важливий, адже це показник вашого бажання допомогти, нехай маленький, але крок для того, щоб зробити наш світ добрішим і кращим. А в цьому і криється «ключ» – відкрити в серцях людей бажання допомогти тому, хто потребує.