ivancrowdfunding Разом до перемоги
Волонтерство

ivancrowdfunding: Разом до перемоги

Разом до перемоги

Останнім часом на долю українців випали складні економічні та політичні випробування.
Карантин, економічна криза, війна з росією – усе це створює в нашій країні значні труднощі. Але українські громадяни постійно допомагають одне одному та тим, хто потребує допомоги.
Одним з прикладів ефективної благодійної роботи є наш фонд – ivancrowdfunding. У межах нашої благодійної діяльності ми вирішили допомогти сім’ям з маленькими дітьми, які потерпають від безвихідності на фоні повномасштабної війни, що йде вже рік.
Ми зібрали підгузки для дітей розміром від 1 до 3, дитяче харчування та засоби за доглядом і предмети гігієни.

За допомогою нашого телеграм каналу було відібрано 61 сім’я.
Ця допомога була важливою краплею в океані, яка допомогла хоч трохи полегшити тяготи життя.
Ми знайшли ефективний та максимально прозорий для всіх спосіб вибору учасників. Ми відібрали перші 61 коментарів, які прийшли в телеграм-канал під постом про видачу допомоги та залишили повідомлення, саме їх ми запросили на отримання. Цей підхід дозволив нам забезпечити, що допомога потрапить до тих, хто її дійсно потребує.
Хоча наша допомога не розв’язала всіх проблем сімей, вона показала, що навіть невеликий внесок може мати великий вплив на життя людей.

Наш фонд підтримує різні категорії населення, під кожну видачу ми готуємо саме ті предмети першої необхідності, які потребують наші підопічні. Сподіваємося, що надалі, із кожним днем праці, наші результати будуть ще кращими, допомога ще повнішою та суттєвою.
Ми не можемо залишатися осторонь.

Війна – це проблема не окремих людей, хто втратив усе, спасаючи свої життя, це проблема цілої нації, і перемогти ми можемо тільки разом. Давайте робити більше добрих справ один для одного, підтримувати, як не ділом, то хоча б добрим словом.

Все буде Україна! Разом до перемоги!

З любов‘ю, Ваш «БО «БФ «ІВ‘АН КРАУДФАНДІНГ»

77
2
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Світлана

Дякуємо за допомогу! Ви найкращі! Її

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x