UA

Ральф Емерсон Уолдо сказав:

“Благодійність – це місто, у будівництво якого кожна людська істота вносить свій камінь”.

БО “БФ “ІВ’АН КРАУДФАНДІНГ”

FAQ'S

Спочатку вивчіть сайт організації, щоб зрозуміти, чим займається фонд, які проекти реалізує, скільки та які у нього благодійники. Наступний крок – це дзвінок до фонду телефоном. Так ви можете дізнатися, чи готові вас розглядати як партнера чи друга. Якщо ви хочете надати якусь послугу, а фонд не займається реальною роботою, то там і ваша послуга не буде потрібно. Переконайтеся, що фонд має необхідні статутні документи в наявності, і тоді можете довіряти такому фонду свої кошти.

Благодійні фонди постійно займаються певними соціальними проблемами, тому можуть пояснити якої допомоги і де потребують, і як допомога зробити так, щоб вона була максимально ефективною. Не завжди є можливість самому вивчити, наприклад, у якому дитячому будинку чогось не вистачає. І набагато корисніше буде, якщо на спрямовані вами 100 гривень фонд придбає до свята необхідні шкарпетки та рукавиці для дітей-сиріт, ніж якщо ви на цю суму купите солодощів, якими дитячі будинки найчастіше переповнені до свят.

Для початку здійсніть дзвінок до благодійного фонду. Потреби фонду постійно варіюються, залежно від запитів. Іноді з’являється потреба в таких елементарних речах, як одяг, взуття, дрібна техніка (фени, мобільні телефони, чайники, кип’ятильники, ті речі, яким у вашому будинку давно вже немає місця), найпростіші продуктові потреби і т.д. Здійснивши дзвінок, ви отримаєте необхідну інформацію від наших співробітників, і Ви зможете взяти участь у добрій справі. Також ви можете відстежувати свіжу інформацію на всіх доступних соціальних ресурсах нашого фонду.

Незважаючи на наш «юний вік», ми зібрали команду з молодих світлих розумів, які готові шукати цікаві сучасні рішення. Ми хочемо розширити межі нашої діяльності далеко за межі нашої країни та встановлюємо партнерські відносини з організаціями Євросоюзу, США, Канади та Китаю. Наша діяльність абсолютно зрозуміла та прозора, всі вичерпні звіти доступні на сайті. Звичайно, судять у справах, а не за красивими статтями та публікаціями, тому ми максимально надаємо фото-, відео-звіти на наших інтернет ресурсах.

У кожного бажаючого є вибір: зробити одноразовий внесок або зробити щомісячний внесок. Ми хотіли б, щоб кожне «добре серце» зробило вибір на користь щомісячного внеску, нехай це буде мінімальна сума, але постійна. Наприклад, ви хотіли внести 100 гривень, найкраще зробіть щомісячний внесок у сумі 8 гривень на 12 місяців. Це дає нам можливість планувати бюджет та витрати. Також ми розуміємо, що набагато легше виділити мінімальну суму, і при цьому вона буде не менш корисною. Ще одна важлива деталь – ви можете зробити або персональний внесок на конкретний випадок, або загальний внесок, у цьому випадку фонд самостійно розподілить ваш внесок за найбільш актуальними потребами. Будь-який внесок дуже важливий, адже це показник вашого бажання допомогти, нехай маленький, але крок для того, щоб зробити наш світ добрішим і кращим. А в цьому і криється «ключ» – відкрити в серцях людей бажання допомогти тому, хто потребує. 

Facts About

Update

БО “БФ “ІВ’АН КРАУДФАНДІНГ”

Ідея створити благодійний фонд виникла понад десять років тому, під час першої поїздки як волонтер у дитячий будинок. У той час слово “волонтер” практично не вживалося, а були просто люди з величезним бажанням допомогти нужденним. З того часу я надавала допомогу тим, кому це було необхідно, і поступово виникло бажання, а згодом сформувалися й методи для того, щоб створити правильно структуровану організацію для ефективної роботи. Діяльність нашого благодійного фонду – максимально прозора і зрозуміла для будь-якого доброго серця, яке бере участь у долі людей, які потребують. Хотілося б зазначити, що наш фонд виділив для себе кілька основних напрямків, – допомога хворим людям та дітям, допомога обдарованим дітям, активна участь у спортивному та культурному розвитку молоді, допомога будинкам пристарілих, одиноким матерям, жінкам з дітьми,які опинилися у важкій життєвій ситуації, зокрема надання юридичних консультацій щодо обставин, за яких вони опинилися, також хочемо привернути увагу до людей з обмеженими можливостями та інвалідами, до можливості їхнього працевлаштування, покращення умов проживання тощо.

Благодійна організація “Благодійний фонд “ІВ’АН КРАУДФАНДІНГ” – молодий фонд, з неймовірною кількістю свіжих ідей, нових рішень та нестримного бажання показати високий рівень та абсолютно нові грані роботи благодійних організацій. Я запрошую приєднатися кожного читаючого до захоплюючої подорожі до глибини де живе людина, здатна дарувати добро і виявляти співчуття.

З повагою,

Засновник БО “БФ “ІВ’АН КРАУДФАНДІНГ”,

Синельникова Олена